Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne zabezpieczają przed słońcem, deszczem, spojrzeniem ciekawskich lub sąsiadów. Spełniają istotną rolę w procesie oszczędzania energii, chronią przed hałasem i w szczególnym wykonaniu przed włamaniem.

Wykonane są według standardów stawianych nowoczesnym elementom budowlanym a świadectwa i atesty państwowe gwarantują całkowitą zgodność z obowiązującymi przepisami budowlanymi.

ZALETY ROLET:

  • IZOLACJA TERMICZNA - mieszkania najwięcej ciepła tracą przez drzwi i okna. Rolety zamontowane przez wyspecjalizowane firmy montażowe zmniejszą te straty nawet o 1/3, dzięki izolacyjnej warstwie powietrza utworzonej między roletą a oknem.
  • IZOLACJA AKUSTYCZNA - chcecie Państwo odizolować się od uciążliwego hałasu ulicy. Zdecydujcie się na rolety, ponieważ prawidłowo zamontowana roleta znacznie zwiększa izolację dĽwiękową, w domu staje się ciszej i przytulniej.
  • BARIERA DLA INTRUZÓW - wzrastające zagrożenie przestępczością zmusza producentów różnego rodzaju systemów zabezpieczających do opracowywania coraz to nowych rozwiązań. Rolety łączące w sobie mocną, zamkniętą płaszczyznę z estetycznym wykonaniem, zamontowane przed oknem lub drzwiami zabezpieczają w znaczny sposób przed złodziejami. Wszystkie materiały stosowane do produkcji gwarantują dużą odporność na uderzenia, chronią przed wandalizmem.
  • KOMFORT I WYGODA - instalując rolety, mają Państwo prawo oczekiwać wysokiego komfortu obsługi.
  • Dostosowując się do indywidualnych życzeń Klienta proponujemy optymalne rozwiązanie podnoszenia i opuszczania rolet tj. od podstawowego na pasek lub linkę poprzez mechanizmy korbowe do napędów elektrycznych z całą gamą przełączników, a także ze sterowaniem falami radiowymi. Napędy elektryczne, które w niewidoczny sposób wmontowane są w rurę nawojową, umożliwiają cichą i bezszelestną ich pracę. Zdalne sterowanie oraz wyłączniki zegarowe zapewnią komfortową obsługę rolet, a nawet ich podnoszenie i opuszczanie pod niobecność gospodarzy.
  • ROLOKASETY RKS - NOWOCZESNA ZABUDOWA - jeśli planujecie Państwo budowę domu, to z całą pewnością możecie oczekiwać od swojego architekta uwzględnienia zabudowy rolet już na etapie projektowania.
  • Rolokasety RKS to nowoczesny element budowlany umożliwiający ukrycie mechanizmu rolet w konstrukcji muru. Prosta budowa umożliwia bezproblemowy montaż nie tylko przez wyspecjalizowane firmy budowlane, ale także przez indywidualnych inwestorów. Specjalnie przygotowany program produkcji stwarza możliwość zastosowania rolokaset do różnych grubości i rodzajów muru.
  • PROFILE - do wszystkich rolet profile na pancerz wykonane są z aluminium lub PCV. Oprócz różnorodnej gamy kolorów proponujemy odpowiednie ich szerokości, które umożliwią optymalny dobór ze względów wytrzymałościowych i spełnią oczekiwania każdego odbiorcy.Specjalne metody obróbki zapewnią dużą stabilność oraz bezkonkurencyjną wytrzymałość. Wysoka jakość gwarantuje ich funkcjonowanie w przypadku ciągłego używania nawet w najtrudniejszych warunkach. Wszystkie profile mają jedną wspólną cechę: trwałość koloru. Nawet wieloletnie działanie promieni słonecznych i silne wpływy środowiska naturalnego nie są w stanie zmienić ich pierwotnej barwy. Szeroka paleta kolorów sprawia, że rolety spełniają indywidualne wymagania estetyczne .

rolety zewnętrzne rolety zewnętrzne rolety zewnętrzne rolety zewnętrzne rolety zewnętrzne rolety zewnętrzne rolety zewnętrzne