Parapety wewnętrzne

Parapety z KONGLOMERATU

Parapety z KONGLOMERATU- materiału łączącego piękno kamienia oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii aby dostarczyć Państwu produkt o najwyższej jakości przy jednoczesnym zachowaniu przystępnych cen. KONGLOMERAT jest doskonałym kompozytem łupek marmurów oraz mas żywicznych. Wykonane z niego parapety wewnętrzne oraz blaty łazienkowe cechuje elegancja i wytrzymałość .

Oferowane przez nas produkty obejmują zarówno wymiary standardowe płyt podokiennych, jak również niestandardowe gabaryty oraz wykroje. Wykonujemy blaty zaprojektowane przez Klienta oparte na szablonie lub dokładnych pomiarach, co pozwala na dostarczenie produktu spełniającego ściśle Państwa oczekiwania. Oferujemy płyty konglomeratowe o grubościach 2 cm i 3 cm.

parapety z konglomeratu

Konglomerat Marmurowy

Aglomarmur to 95 % naturalnego włoskiego kruszywa skalnego połączonego żywicą poliestrową. Poprawiaj estetykę domu. Po impregnacji nadają się na zewnątrz i w łazienkach. Dużo trwalszy od marmuru naturalnego, wytrzymały na zarysowania i nie wchłania wilgoci. Kolorystyka została dopasowana do potrzeb klienta. Jest ogólnie stosowany w budownictwie wykończeniowym jako parapety, schody, blaty łazienkowe itp. Długość dowolna do 305cm i szerokość do 120cm występuje o grubości 2 i 3cm.


parapety z konglomeratu parapety z konglomeratu parapety z konglomeratu parapety z konglomeratu parapety z konglomeratu parapety z konglomeratu parapety z konglomeratu parapety z konglomeratu parapety z konglomeratu parapety z konglomeratu